Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Wsparcie finansowe dla rodziców dzieci do lat 3 oraz osób bezrobotnych

Wsparcie finansowe dla rodziców dzieci do lat 3 oraz osób bezrobotnych
Wsparcie finansowe dla rodziców dzieci do lat 3 oraz osób bezrobotnych

Pytania mają charakter sondażowy.

Gmina Iwonicz-Zdrój chce w ten sposób ocenić zapotrzebowanie mieszkańców na usługi społeczne i zawodowe. Osoby zainteresowane programem „Niania” (rodzice dzieci do lat 3 oraz osoby bezrobotne) proszone są o zgłoszenie swojej kandydatury, podają:c imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz rodzaj wsparcia do dnia 10 maja do godziny 14.00

na adres e-mail: gops@iwonicz-zdroj.pl

lub telefonicznie: 13 43 506 70.

 

  • DLA RODZICÓW DZIECI DO LAT 3

Jeśli jest Pan/Pani osobą bezrobotną, wychowującą dziecko w wieku do 3-go roku życia oraz chce Pan/Pani powrócić do aktywności zawodowej lub ją rozpocząć, Gmina Iwonicz-Zdrój może Panu/Pani w tym pomóc poprzez wsparcie finansowe na zatrudnienie opiekuna do dziecka. Kwota dofinansowania określona zostanie ostatecznie w projekcie.

 

  • DLA OSÓB BEZROBOTNYCH

Jeśli jest Pan/Pani osobą bezrobotną w wieku aktywności zawodowej (do 65 lat – mężczyzna, do 60 lat – kobieta), Gmina Iwonicz-Zdrój może ułatwić Panu/Pani podjęcie pracy w charakterze opiekuna dziecka w wieku 3 lat. 

 

Niniejsza informacja ma charakter sondażowy i konsultacyjny i nie stanowi wniosku formalnego złożonego w projekcie.