Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

ZOSTAŃ PARTNEREM KARTY DUŻEJ RODZINY

kartaInstytucje i firmy, które włączą się do programu „Karta Dużej Rodziny” mają możliwość kreowania atrakcyjnego wizerunku społecznego jako firmy przyjaznej rodzinom, zyskają szansę współtworzenia ogólnopolskiego programu skierowanego do dużych rodzin, zwiększą swoją rozpoznawalność i zainteresowanie ofertą firmy/instytucji oraz będą mogły posługiwać się znakiem „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”.

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Wojewoda oraz Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój zapraszają firmy i instytucje z terenu Gminy Iwonicz-Zdrój do włączenia się w ogólnopolski program „Karta Dużej Rodziny”. Warunkiem udziału w programie jest zapewnienie  zniżek lub dodatkowych uprawnień dla rodzin posiadających Kartę Dużej Rodziny.

Firmy i instytucje, które chcą dołączyć do programu Karta Dużej Rodziny wystarczy, że wypełnią i wyślą deklarację online. Moduł Obsługi Partnera, który ułatwia przystąpienie do programu dostępny jest na stronie internetowej rodzina.gov.pl oraz empatia.mpips.gov.pl.  Po uzgodnieniu warunków współpracy Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej lub Wojewoda podpisze z firma lub instytucją umowę.

Więcej szczegółowych informacji udziela Państwu pracownicy Wydziału Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego nr. tel. 17 867 13 67 lub 17 867 13 15, e-mail: s@rzeszow.uw.gov.pl.

 

karta_wyglad