Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Dzień Dziecka na sportowo

Dzień Dziecka na sportowo
Dzień Dziecka na sportowo

W pierwszy dzień czerwca, dzieci z  przedszkola w Iwoniczu-Zdroju wzięły udział w „Dniu Dziecka na sportowo” zorganizowanym na boisku sportowym „Orlik” w Iwoniczu-Zdroju. Impreza miała na celu promowanie zdrowego oraz aktywnego stylu życia. Zawody sportowe otworzył Pan Witold Kocaj- Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój. Dzieci rozpoczęły spotkanie zabawami integracyjnymi przy muzyce oraz rozgrzewki prowadzonej przez Panią Kamilę Cichoń-animatorkę sportu. Następnie dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych takich jak wyścigi w workach, tor przeszkód, slalom, skoki z piłką, rzut do celu oraz trening rzutów karnych. Dzieci za wykonywane aktywności otrzymywały pieczątki, które chętnie kolekcjonowały. Po zakończeniu rywalizacji, każdy przedszkolak otrzymał zestaw upominków ufundowany przez Burmistrza Gminy Iwonicz-Zdrój. Była to dla dzieci świetna zabawa, jak i możliwość zaprezentowania swoich umiejętności sportowych. Dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Dzieci rozpoczęły spotkanie zabawami integracyjnymi przy muzyce oraz rozgrzewki prowadzonej przez Panią Kamilę Cichoń-animatorkę sportu. Następnie dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych takich jak wyścigi w workach, tor przeszkód, slalom, skoki z piłką, rzut do celu oraz trening rzutów karnych. Dzieci za wykonywane aktywności otrzymywały pieczątki, które chętnie kolekcjonowały. Po zakończeniu rywalizacji, każdy przedszkolak otrzymał zestaw upominków ufundowany przez Burmistrza Gminy Iwonicz-Zdrój. Była to dla dzieci świetna zabawa, jak i możliwość zaprezentowania swoich umiejętności sportowych. Dziękujemy za wspaniałą zabawę.