Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu
Rozstrzygnięcie konkursu

W środę 13 kwietnia w naszym Przedszkolu Gminnym w Iwoniczu-Zdroju miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu rodzinnego konkursu plastycznego „Moja rodzinna miejscowość”. Celem konkursu było promowanie postaw patriotycznych u dzieci, , rozwijanie zainteresowań oraz pogłębianie wiedzy o swojej miejscowości i regionie a także aktywizowanie dzieci i ich rodziców we wspólną zabawę ze sztuką. Przedszkolaki wraz z rodzicami wykonali piękne i bardzo ciekawe prace konkursowe. Jury wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce: Wojtuś Klimkiewicz i Martynka Czapor,

II miejsce: Staś Giżycki i Oliwia Rygiel

III miejsce: Łucja Pancerz i Blanka Bogusz

Przyznano wyróżnienia: Ola Hyla, Martynka Szajna, Antoś Wejksza, Nadia Dobrowolska, Staś Rajchel- Kandefer, Nikola Boczar, Maja Mikuła, Kubuś Kubicki, Zuzia Pis, Julia Wróbel, Marysia Drapała, Kacper Bystrzycki, Borys Ziębka, Kuba Penar, Nikodem Mikuła.

Nagrody zostały wręczone i ufundowana przez  Burmistrza naszej gminy. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!