Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25.11.2019r. przedszkolaki z przedszkola  w Iwoniczu-Zdroju uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem- Misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, różowe, niebieskie wprost bajecznie kolorowe a każdy był piękny i wyjątkowy.
Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach: „ Jadą, jadą misie”, „Pluszowy miś”. Dla dzieci w tym dniu we wszystkich grupach przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, misiowe tańce. Starszaki bawiły się w kodowanie na dywanie z misiem a średniaki wykonały „słodkiego” misia z wafelków i czekolady. To był naprawdę niezwykły dzień pełen wrażeń.