Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

SUKCES PRZEDSZKOLAKÓW z Iwonicza- Zdroju

SUKCES PRZEDSZKOLAKÓW z Iwonicza- Zdroju
SUKCES PRZEDSZKOLAKÓW z  Iwonicza- Zdroju

19 października w Radymnie miał miejsce finał XIV edycji wojewódzkiego konkursu  „Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa” pod hasłem „Jan Paweł II – krzewiciel miejsc oraz postaci historii i kultury naszego kraju”, w którym udział wzięły nagrodzone dzieci z przedszkola im. Jana Pawła II w Iwoniczu-Zdroju.

Po uroczystej Mszy Świętej w Kościele Rzymskokatolickim pw. św. Wawrzyńca w Radymnie uczestnicy konkursu i ich opiekunowie przeszli do Miejskiego Ośrodka Kultury w Radymnie, gdzie odbyła się gala konkursowa podczas której dokonano wręczenia dyplomów i nagród. Uroczystość rozpoczęła się programem artystycznym przygotowanym przez Przedszkole Parafialne im. Świętego Mikołaja i świetlicę „Wzrastanie” w Radymnie.

Wśród laureatów konkursu w formie prac plastycznych II miejsce zdobyła Klara  Sokół natomiast wyróżnienie zdobyły  Wiktoria Rajchel i Iwona Rygiel.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy !!!