Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Dzisiaj w wigilię święta Wszystkich Świętych obchodzonego 1 listopada w Przedszkolu Gminnym im. Jana Pawła II w Iwoniczu-Zdroju odbył się BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Dzieci tego dnia przyszły przebrane za postaci świętych i aniołów, często to byli ich święci patroni chrzcielni.Mogliśmy zobaczyć: św. Szymona, św. Klarę, św. Kingę, św. Królowę Jadwigę, św. Huberta, św. Stanisława, św. Franciszka, św. Mikołaja, św. Jana Pawła II, św. Ludwika, św. Antoniego, św. Józefa z Maryją. Była to okazja do poznania naprawdę ciekawych postaci: świętych księżniczek i królów, rycerzy, świętych dziewcząt i chłopców. Na balu nie mogło zabraknąć dobrej muzyki, tańców i konkursów, m.in. łowienie ryb, szukanie „kluczy do raju”, konkurs „ święta Jadwiga karmi ubogich” itp. W całym przedszkolu panowała iście niebiańska atmosfera. Po przyjściu z przedszkola, ci którzy wyrażą chęć będą mogli odwiedzić najbliższych i zbierać słodycze. Na te odwiedziny dzieci otrzymały specjalne obrazki. Hasłem wymiennym będzie „Coś słodkiego za świętego”.

Serdeczne podziękowanie kierujemy w stronę Rodziców za zaangażowanie i pozytywny odzew w przygotowaniu tak pięknych strojów.