Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Wycieczka na wystawę edukacyjną klocków LEGO

Wycieczka na wystawę edukacyjną klocków LEGO
Wycieczka na wystawę edukacyjną klocków LEGO

31 maja dzieci z Przedszkola Gminnego im. Jana Pawła II z okazji Dnia Dziecka pojechały na wycieczkę do Rzeszowa, gdzie mogły zobaczyć największą w Polsce edukacyjną Wystawę Budowli z klocków LEGO mieszczącą się w Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall.

Przedszkolaki zobaczyły ekspozycje prezentujące postacie, miejsca i wydarzenia znane z bajek i filmów, słynne budowle architektoniczne, interaktywne roboty, największy samolot zbudowany z klocków LEGO, figurę piłkarza Roberta Lewandowskiego oraz Roberta Waldowa- najwyższego człowieka na świecie. Oprócz zwiedzania dzieci miały okazję skorzystać ze strefy zabaw klockami LEGO, gdzie bardzo aktywnie spędziły czas.

Po obejrzeniu wystawy wszyscy zostali zaproszeni na lody przez p. B. Mitas. Wycieczka do Rzeszowa odbyła się dzięki sponsorom: p. M. Zajdel, p. P. Padło i p. E. Kuczała.