Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Akcja ,,Dzieciaki-sadzeniaki”

Akcja ,,Dzieciaki-sadzeniaki”
Akcja ,,Dzieciaki-sadzeniaki”

21 kwietnia dzieci z Przedszkola Gminnego im. Jana Pawła II uczestniczyły w ogólnopolskiej akcji ,,Dzieciaki-sadzeniaki”. Akcja odbyła się w Krośnie i była prowadzona przez pracowników sklepu ,,Leroy-Merlin”.

Po przybyciu na miejsce dzieci zwiedziły działy sklepu. Następnie wszystkie dzieci brały udział w warsztatach –szkółce sadzenia roślin , gdzie uczyły się pielęgnacji roślin. Każde dziecko otrzymało doniczkę , ziemię i kwiat do samodzielnego przesadzenia. Dzieci samodzielnie i starannie wykonywały swoją pracę. Na koniec pobytu wszyscy otrzymali dyplomy oraz kamizelki odblaskowe a samodzielnie przesadzone kwiaty zabrali do domu.

Po skończonych warsztatach wszystkie dzieci odwiedziły nową salę zabaw ,,Smyk”. Tam bawiły się na dwupoziomowym placu zabaw, trampolinie , w zamku i basenie z piłeczkami oraz jeździły samochodzikami. Wszyscy wrócili do przedszkola bardzo zadowoleni.