Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa Domu Ludowego w Lubatówce, zmiana sposobu użytkowania poddasza na usługową, budowa wewnętrznej instalacji gazu, miejsc postojowych i niezbędnych urządzeń budowlanych

znaki_strona_www

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

Nazwa programu: RZĄDOWY FUNDUSZ INWESTYCJI LOKALNYCH

Nazwa zadania: Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa Domu Ludowego w Lubatówce, zmiana sposobu użytkowania poddasza na usługową, budowa wewnętrznej instalacji gazu, miejsc postojowych i niezbędnych urządzeń budowlanych.

Dofinansowanie: 2 000 000,00 zł

Całkowita wartość: 6 844 992,27 zł

Opis

Przedmiotem inwestycji jest „Przebudowa, rozbudowa i nadbudowy budynku Domu Ludowego w Lubatówce, wraz ze zmianą sposobu użytkowania poddasza na funkcję usługową, utworzeniem miejsc postojowych dla samochodów, na dział. nr ewid. 685/2; 686/2 w Lubatówce”. Celem inwestycji jest podniesienie standardu, poszerzenie funkcji oraz zwiększenie użyteczności zlokalizowanych w domu ludowym: sali widowiskowej z kuchnią, świetlicy, przedszkola, biblioteki, przychodni zdrowia, remizy OSP i siedziby KGW.