Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Górnicze Sanatorium Związkowe GÓRNIK

Kompleks sanatoryjny składa się z trzech budynków: hotelu ze SPA, stołówki oraz pawilonu zabiegowego. Wszystkie budynki są ze sobą połączone korytarzami – stwarza to atrakcyjność leczenia o każdej porze roku. Oferujemy wygodne zakwaterowanie w komfortowo wyposażonych pokojach 1, 2 i 3-osobowych (pełny węzeł sanitarny, TV, czajnik, telefon, balkon, bezpłatny internet). Osrodek nasz w pełni przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych w tym także na wózkach inwalidzkich.

Leczymy: schorzenia narządu ruchu: reumatyczne, ortopedyczne, schorzenia neurologiczne, schorzenia górnych dróg oddechowych na turnusach sanatoryjnych, rehabilitacyjnych oraz pełnopłatnych – bez skierowań.

Do dyspozycji Gości: sala konferencyjna na 80 osób, kawiarnia z wieczorkami tanecznymi, biblioteka, stół bilardowy, tenis stołowy, parking, garaż, stanowisko internetowe, swietlica, altana z grillem i miejscem na ognisko, szachy. Znajdujące się na terenie Sanatorium Biuro Podróży organizuje ciekawe wycieczki autokarowe (m. innymi: Słowacja, Węgry, Łańcut, Bieszczady…), imprezy kulturalne, ogniska, występy artystów.

Sanatoryjne Studio Zdrowia i Urody SPA zaprasza w miejsce gdzie w przyjaznej atmosferze zapomnicie Państwo o stresie i zmęczeniu. Do Państwa dyspozycji: jaskinia solna, dwie sauny, jacuzzi, masaże: klasyczny, kamieniami bazaltowymi, aromaterapeutyczny, mechaniczny masaż Medical Plus, kapsuła SPA, manicure, pedicure, szeroka oferta zabiegów na twarz, ciało, dłonie i stopy. Oferujemy pakiety; Day SPA, weekendowe, tygodniowe.

Kontakt:
ul. Księdza Jana Rąba 3
38-440 Iwonicz Zdrój

recepcja: 134350811
sekretariat: 134343520
księgowość: 134343518
marketing: 134343523

e-mail: recepcja@sanatorium-gornik.pl
www.sanatorium-gornik.pl