Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Kolędy, które rozgrzały serca!

Środowy wieczór, 21 stycznia, w sali widowiskowej „Wczasowicz” w Iwoniczu-Zdroju zamienił się w prawdziwą ucztę dla duszy 🎄💫
Na scenie – Zespół Ludowy „Lubatowianie”, a wraz z nimi magia świąt, ludowa energia i tradycja, która wciąż żyje i zachwyca!
🪗🎻 Dźwięki skrzypiec i akordeonu, barwne stroje, szczery śpiew płynący prosto z serca… To był koncert, który jednoczył pokolenia i budował ciepłą, niemal domową atmosferę.
🎼🎄 Znane kolędy i pastorałki w ludowych aranżacjach poruszyły publiczność, a owacje na stojąco mówiły wszystko – to był wieczór pełen wzruszeń i radości!
🎺💙 Dziękujemy Zespołowi „Lubatowianie” za pasję i piękne pielęgnowanie tradycji oraz wszystkim, którzy byli z nami i stworzyli ten niezwykły klimat.
Takie chwile zostają w sercu na długo… ✨