Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Plany dotyczące rozbudowy infrastruktury żłobkowo-przedszkolnej w Iwoniczu

Plany dotyczące rozbudowy infrastruktury żłobkowo-przedszkolnej w Iwoniczu
Plany dotyczące rozbudowy infrastruktury żłobkowo-przedszkolnej w Iwoniczu
Podczas sobotnich obchodów Dnia Babci i Dziadka organizowanych przez Przedszkole Gminne w Iwoniczu burmistrz nakreślił zgromadzonym plany dotyczące rozbudowy infrastruktury żłobkowo-przedszkolnej w tej miejscowości oraz przedstawił ustalenia dotyczące organizacji pracy przedszkola w czasie trwania inwestycji.
Dla wszystkich zainteresowanych, do których powyższe informacje z różnych względów nie dotarły, zamieszczamy krótkie podsumowanie:
1. opieka przedszkolna na czas trwania inwestycji prowadzona będzie w pomieszczeniach Szkoły Podstawowej w Iwoniczu-Zdroju;
2. obecnie trwają prace mające na celu przystosowanie sanitariatów oraz sal lekcyjnych SP w Iwoniczu-Zdroju do potrzeb przedszkolaków;
3. w razie potrzeby zapewniony zostanie transport do i z placówki dla wszystkich chętnych dzieci;
4. ewentualne problemy związane z przepustowością drogi wiodącej bezpośrednio do szkoły rozwiązane będą za pomocą sygnalizacji świetlnej.
Wszelkie inne kwestie wynikłe w trakcie trwania inwestycji będziemy rozwiązywać na bieżąco, kierując się w pierwszej kolejności dobrem przedszkolaków oraz oczekiwaniami ich rodziców.
Pragniemy Państwa zapewnić, iż dołożymy wszelkich starań w celu zminimalizowania ewentualnych niedogodności wynikłych z faktu przebudowy przedszkola i budowy pierwszego w Gminie Iwonicz-Zdrój żłobka.