Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Dzień dziadka w Domu Ludowym w Iwoniczu

Dzień dziadka w Domu Ludowym w Iwoniczu
Dzień dziadka w Domu Ludowym w Iwoniczu
Kolejna uroczystość podkreślająca rangę babć i dziadków w życiu rodzinnym odbyła się dziś (27.01.2024) w Domu Ludowym w Iwoniczu, gdzie wychowankowie tamtejszego przedszkola gminnego przedstawili dla swoich kochanych dziadków program artystyczny złożony z pięknych tańców, śpiewów i wierszy.
Występy najmłodszych zawsze wywołują uśmiechy i morze wzruszeń. Tak było i tym razem. Nie możemy wyjść z podziwu dla stopnia utalentowania małych mieszkańców gminy, którzy rozczulająco i z oddaniem podziękowali zaproszonym na uroczystość babciom i dziadkom.
Podziękował im również obecny na uroczystości burmistrz, który po raz kolejny podkreślił rolę seniorów w wychowaniu najmłodszego pokolenia iwoniczan. Przy okazji zapoznał zgromadzonych z planami inwestycyjnymi gminy dotyczącymi zmodernizowania i rozbudowy przedszkola w Iwoniczu o pierwszy w gminie żłobek.
Po części oficjalnej przedszkolaki wzięły udział w zabawie karnawałowej, która, sądząc po roześmianych buziach, okazała się bardzo udana:)