Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Wieczorek z Jubilatami w Lubatowej

Wieczorek z Jubilatami w Lubatowej
Wieczorek z Jubilatami w Lubatowej
W sobotę 18 listopada br. o godz. 17.00 w Lubatowej, z inicjatywy tamtejszego Koła Gospodyń Wiejskich, odbyła się uroczystość pn. „Wieczorek z Jubilatami w Lubatowej”. Bohaterami tego wydarzenia były pary małżeńskie z sołectwa Lubatowa, którym dane było obchodzić piękny jubileusz złotych i diamentowych godów.
Uroczystości rozpoczęły się od mszy św. w intencji małżonków, po której goście przeszli do sali remizy OSP, gdzie odbyła się część artystyczna w wykonaniu zespołu Lubatowianie oraz lubatowskiej młodzieży.
W tym roku 6 par małżeńskich obchodziło 50-lecie wspólnego pożycia, a 4 pary – 60-lecie, co jest naprawdę wspaniałym wynikiem. Podkreślił to w swoim przemówieniu burmistrz gminy, jednocześnie wskazując na znaczenie trwałości pożycia małżeńskiego dla prawidłowego rozwoju społeczności lokalnej.
Jubilaci, prócz życzeń, gratulacji i wyrazów uznania otrzymali również kwiaty jako wyraz wdzięczności i podziwu. Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa, która zintegrowała uczestników i pokazała, że w każdym wieku można czerpać z życia pełną piersią.
Dziękujemy organizatorom imprezy za zaproszenie, a Jubilatom życzymy jeszcze wielu wspaniałych lat przeżytych u boku swoich współmałżonków.