Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Doradztwo dla programu „Czyste Powietrze”

Doradztwo dla programu „Czyste Powietrze”
Doradztwo dla programu „Czyste Powietrze”

Zapraszamy mieszkańców gminy Iwonicz-Zdrój – właścicieli domów jednorodzinnych, do skorzystania z bezpłatnych porad w zakresie możliwości pozyskania dofinansowania na wymianę starych pieców i termomodernizację budynków w ramach Programu „Czyste Powietrze”. Poradnictwo jest realizowane przez Fundację Zarządzania i Innowacji w ramach projektu „Sojusznicy Czystego Powietrza” na podstawie umowy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

Celem dyżurnego poradnictwa jest indywidualne wsparcie właścicieli domów jednorodzinnych w procesie aplikowania o dofinansowanie w ramach programu „Czyste Powietrze” – informujemy: jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać dofinansowanie, jak obliczyć wysokość dotacji dla konkretnego budynku, jak prawidłowo wypełnić wniosek o dotację, jakie dokumenty są niezbędne do podpisania umowy dotacji oraz rozliczenia przyznanego dofinansowania.

Porady będą udzielane raz w miesiącu (8 godzin zegarowych), od czerwca do końca grudnia 2023 r. Najbliższe doradztwo odbędzie się 16 czerwca (piątek) w godzinach od 07:00 do 15:00. Miejsce: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Iwoniczu-Zdroju, Plac Dietla 2.

O kolejnych terminach doradztwa poinformujemy już wkrótce.

Serdecznie zapraszamy!