Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Nowy obiekt rekreacyjno-turystyczny w Iwoniczu-Zdroju

Nowy obiekt rekreacyjno-turystyczny w Iwoniczu-Zdroju
Nowy obiekt rekreacyjno-turystyczny w Iwoniczu-Zdroju

Trwa już odbiór obiektu rekreacyjno-turystycznego w Iwoniczu-Zdroju przy ul. Piwarskiego na osiedlu Wschodnim. W ramach inwestycji zostało utworzone ogólnodostępne i niekomercyjne miejsce składające się z altany z grillem, pięciu zadaszonych ławo-stołów, paleniska z ławkami, stacji naprawy rowerów, ławki solarnej, stojaka rowerowego, koszy na śmieci, tablic informacyjnych i edukacyjnych wraz z regulaminem użytkowania obiektu, oświetleniem i monitoringiem. Z obiektu korzystać będą mogli zarówno mieszkańcy gminy jak i turyści czy kuracjusze.

Inwestorem zadania jest Lokalna Grupa Działania „Kraina Nafty”, której członkiem jest Gmina Iwonicz-Zdrój. Inwestycja powstała na działce Gminy Iwonicz-Zdrój która została użyczona pod przygotowanie tego obiektu. Podobne obiekty powstały w pozostałych pięciu gminach należących do LGD „Kraina Nafty”, które zlokalizowane zostały w Zręcinie, Niżnej Łące, Jedliczu, Daliowej i Chyrowej.

Zadanie zostało zrealizowane w ramach realizacji projektu pod nazwą: Sieć obiektów rekreacyjno-turystycznych, w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Informację o możliwości skorzystania z obiektu rekreacyjno-turystycznego przekażemy po zakończeniu odbioru i oddaniu go do użytkowania.