Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Niecodzienna wizyta studyjna

Niecodzienna wizyta studyjna
Niecodzienna wizyta studyjna
W restauracji Zdrojowa w Iwoniczu-Zdroju z inicjatywy burmistrza odbyła się niecodzienna wizyta studyjna. W odwiedziny do naszej gminy przybyli filmowcy, producenci i menadżerowie zajmujący się szeroko rozumianą produkcją filmową i szukający nieopatrzonych, nieoczywistych miejsc dla realizacji kolejnych filmowych wyzwań. A Podkarpacie do takowych niewątpliwie należy.
 
Burmistrz wykorzystał to spotkanie do aktywnej promocji walorów iwonickiej ziemi, a w szczególności uzdrowiskowego Iwonicza-Zdroju, który mógłby, jak niegdyś Jaśliska rozsławione słynnym „Bożym Ciałem”, stać się tłem wydarzeń filmowych. Urody, malowniczości i charakteru naszemu miastu nie brakuje, do tego świetnie wypada w obiektywie. Zdjęcia próbne na pewno by przeszedł.
 
Nie trzeba nikogo przekonywać, że byłaby to znakomita reklama naszej małej ojczyzny oraz zachęta do odwiedzenia tego zakątka Beskidu Niskiego. Czy tak się stanie, czas pokaże. Na razie staramy się wykorzystywać wszystkie szanse, jakie daje nam los, by przymnożyć należnej sławy naszej gminie.