Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Wręczenie honorowych odznak „Za zasługi dla ochrony zdrowia” zasłużonym pracownikom ochrony zdrowia

Wręczenie honorowych odznak „Za zasługi dla ochrony zdrowia” zasłużonym pracownikom ochrony zdrowia
Wręczenie honorowych odznak „Za zasługi dla ochrony zdrowia” zasłużonym pracownikom ochrony zdrowia

28 lutego 2023 r., w remizie OSP w Iwoniczu odbyła się LIX sesja Rady Miejskiej zwyczajowo poświęcona sprawom związanym z funkcjonowaniem naszej gminy.
Wyjątkowym akcentem tego spotkania było uroczyste wręczenie w obecności radnych odznak honorowych „Za zasługi dla ochrony zdrowia” zasłużonym pracownikom ochrony zdrowia. Z wnioskiem o przyznanie tych zaszczytnych odznak dla lekarzy sprawujących opiekę medyczną na terenie naszej gminy wystąpił do Ministra Zdrowia dr. n. ekon. Adama Niedzielskiego Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój i on dokonał dziś wręczenia.
W uznaniu zasług w zakresie ochrony zdrowia i profilaktyki oraz za wieloletnią, pełną zaangażowania pracę odznaki honorowe zostały przyznane Paniom dr Małgorzacie Pająk i dr Beacie-Kuczy-Jurczak z NZOZ w Lubatowej oraz Panu Wojciechowi Przybyle z SPZOZ – GPL w Iwoniczu-Zdroju.
Od wielu lat dbają oni o zdrowie swoich pacjentów, lecząc, konsultując, propagując działania profilaktyczne. Nie kryjemy satysfakcji, że zgłoszeni kandydaci znaleźli uznanie w oczach Ministra Zdrowia. Uważamy, że w pełni zasługują na to wyróżnienie.
Jesteśmy dumni, że w naszej gminie wciąż nie brakuje lekarzy, traktujących swoją pracę jak misję i powołanie, otwartych, życzliwych, oddanych, cieszących się sympatią i szacunkiem pacjentów. Dziękujemy, że dla Państwa pacjent pozostaje w pierwszej kolejności człowiekiem, a dopiero później numerkiem w systemie.
Życzymy Państwu dalszych sukcesów oraz tego, by wykonywany zawód pozostawał przede wszystkim źródłem satysfakcji. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.