Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Świąteczny opłatek dla członków Klubu Seniorów „Sami Swoi”

Świąteczny opłatek dla członków Klubu Seniorów „Sami Swoi”
Świąteczny opłatek dla członków Klubu Seniorów „Sami Swoi”
Kolejne informacje o działalności Iwonickiego Klubu Seniorów „Sami Swoi”, tym razem za ich przyczyną sala kultury znajdująca się w obrębie Remizy OSP w Iwoniczu w dniu wczorajszym o godzinie 16:00 tętniła życiem, członkowie Klubu we współpracy z Gminą Iwonicz-Zdrój, Centrum Kultury i Czytelnictwa w Iwoniczu-Zdroju, przy dużym wkładzie pracy Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej Pana Janusza Litwina zorganizowali świąteczny opłatek dla swoich członków.
Pięknie przystrojona i przygotowana sala była miejscem wielu ciekawych rozmów a przede wszystkim radości ze wspólnego świętowania. Bardzo dziękujemy uczniom Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju pod przewodnictwem Pani Katarzyny Wacek za pomoc i współorganizację oraz szczególne podziękowania dla Pana Prezesa Janusza Litwina za osobiste zaangażowanie się w przygotowanie tego wydarzenia.