Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Dzień Seniora w gminie Iwonicz-Zdrój

Dzień Seniora w gminie Iwonicz-Zdrój
Dzień Seniora w gminie Iwonicz-Zdrój
24 listopada br. pełni wigoru seniorzy z terenu Gminy Iwonicz-Zdrój obchodzili w restauracji Zdrojowa Dzień Seniora. Inicjatorem i głównym organizatorem tego wydarzenia był Iwonicki Klub Seniora „Sami swoi”, wsparcia organizacyjnego i finansowego udzieliły GOK oraz samorząd.
Spotkanie rozpoczął prezes stowarzyszenia Tadeusz Kandefer, który przywitał zgromadzonych i oficjalnie przyjął do klubu nowych członków, wręczając im stosowne legitymacje. W dalszej części spotkania, wirując w takt muzyki wykonywanej na żywo, nasi seniorzy udowadniali, że skojarzenia ze zgrzybiałymi staruszkami są w ich przypadku absolutnie nie na miejscu.
Piękne, roześmiane, pełne życia i energii panie, żwawi panowie prezentujący kondycję taneczną godną pozazdroszczenia, oka błysk… Po raz kolejny potwierdziło się powiedzenie, że wiek to tylko liczba, a młodym można być zawsze, nawet z platyną na głowie.
Gratulujemy „Samym Swoim” inicjatywy, zaś wszystkim seniorom z terenu Gminy Iwonicz-Zdrój życzymy niespożytych sił, zdrowia, energii i zaraźliwej pogody ducha.