Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Promocja książki „Którędy na K2”

Promocja książki „Którędy na K2”
Promocja książki „Którędy na K2”
21 X 2022 r.w Gminnej Bibliotece Publicznej w Iwoniczu-Zdroju odbyło się kolejne spotkanie promujące książkę „Którędy na K2”, debiutującej pisarki Marty Zimy. odbyło się w dniu. Wśród zebranych gości mieliśmy też najmłodszą uczestniczkę spotkania Weronikę. W spotkaniu uczestniczyli kuracjusze i wczasowicze naszego uzdrowiska, którzy stworzyli niepowtarzalną atmosferę. Zaciekawieni i zachęceni naszymi opowiadaniami zapewne odwiedzą naszą pisarkę w jej Agroturystyce, a może nawet wybiorą się na Główny Szlak Beskidzki. Jak zawsze na koniec spotkania, autorka rozdała książki nie tylko z dedykacją, ale również z wcześniej przygotowanymi sentencjami.
Projekt realizowany w ramach programu Literatura 2022 dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury- państwowego funduszu celowego.