Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

UROCZYSTE OTWARCIE PLACU ZABAW

UROCZYSTE OTWARCIE PLACU ZABAW
UROCZYSTE OTWARCIE PLACU ZABAW

W ubiegły piątek (tj. 23.09.2022 r.) przy naszym przedszkolu odbyło się uroczyste otwarcie placu zabaw
z udziałem zaproszonych gości.
Przedszkolaki powitały wszystkich prezentując swoje zdolności w krótkich występach.
Po części artystycznej sołtys naszej wsi Pan Waldemar Niemczyk wspólnie z Panią Dyrektor Lidią Kuligą przystąpili do uroczystego przecięcia wstęgi a Ks. Prob. Kaziemierz Giera poświęcił sprzęty znajdujące się na naszym ogrodzie aby każdy przedszkolak podczas zabawy był bezpieczny.
Na koniec zawitał do nas jeszcze gość specjalny – Pani Jesień, przynosząc nam z okazji pierwszego dnia jesieni różnorakie dary oraz zapraszając do jesiennych pląsów przy muzyce zebranych gości i wspaniałych przedszkolaków.