Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Spotkanie informacyjne dotyczące przygotowywania LSR na nowy okres programowania

Spotkanie informacyjne dotyczące przygotowywania LSR na nowy okres programowania
Spotkanie informacyjne dotyczące przygotowywania LSR na nowy okres programowania

ZAPROSZENIE

na spotkanie informacyjne dotyczące przygotowywania LSR
na nowy okres programowania

 

W związku z przystąpieniem przez Lokalną Grupę Działania „Kraina Nafty” do prac nad opracowaniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego Przez Społeczność Lokalną w ramach nowego okresu programowania PROW na lata 2021-2027,  zapraszamy Państwa na spotkanie informacyjne dotyczące założeń i przygotowania LSR na nowy okres programowania, które odbędzie się w dniu 4 lipca 2022 r. o godz. 12:00 w Remizie OSP w Iwoniczu.

 

W procesie tworzenia LSR kluczowym elementem jest udział mieszkańców, w tym przedstawicieli wszystkich sektorów, tj. społecznego, publicznego oraz gospodarczego, na których oparte jest działanie LGD. Dlatego konsultacje odbywać się będą w formie spotkań z mieszkańcami, przedstawicielami j.st., organizacji pozarządowych, przedsiębiorcami oraz lokalnymi liderami, na obszarze każdej z członkowskich gmin LGD „Kraina Nafty”.

Opinie, sugestie i uwagi uzyskane podczas spotkań konsultacyjnych posłużą do identyfikacji najważniejszych problemów i potrzeb oraz określenia priorytetowych celów dla obszaru Lokalnej Grupy Działania „Kraina Nafty”. Pozwoli to zaplanować działania, na które będzie możliwe pozyskanie dotacji przez beneficjentów w ramach nowej Strategii Rozwoju Lokalnego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanym spotkaniu, wierząc, że wspólnie uda nam się wypracować najbardziej korzystny dla mieszkańców i obszaru kształt LSR, liczymy na dalsze wsparcie w naszych działach na rzecz rozwoju i poprawy jakości życia naszych małych ojczyzn.

Liczymy na Państwa obecność, mile widziane potwierdzenie udziału,
pod numerem tel. 725 995 723.

 

Z poważaniem,

Natalia Kuliga-Helnarska
Kierownik Biura