Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

X Festiwal Pieroga w Iwoniczu-Zdroju

X Festiwal Pieroga w Iwoniczu-Zdroju
X Festiwal Pieroga w Iwoniczu-Zdroju
X Jubileuszowy FESTIWAL PIEROGA za nami. Do konkursu zgłosiło się 5 instytucji, każda z nich otrzymała pamiątkowy dyplom i nagrodę. Powołana komisja po degustacji pierogów przyznała największą ilość punktów dla pierogów z ziemniakami, boczkiem i chrzanem z Restauracji Ballada z Iwonicza- Zdroju wręczając im CERTYFIKAT NAJSMACZNIEJSZYCH PIEROGÓW – II miejsce otrzymały pierogi z kaszą gryczaną i mięsem przygotowane przez KGW w Kobylanach, III miejsce otrzymały pierogi chłopskie z ziemniakami, kiełbasą i boczkiem przygotowane prze KGW w Iwoniczu.
Bardzo smaczne pierogi pieczone z czosnkiem przygotowały Panie z KGW w Bałuciance, a KGW z Milczy pyszne pierogi z tartymi ziemniakami. Dziękujemy za udział w festiwalu, szczególne podziękowanie kierujemy do Pana Janusza Zaręby Prezesa Hotelu i Restauracji ELITA w Iwoniczu- Zdroju o ufundowanie nagrody głównej.
Jak co roku pierogi cieszyły się ogromnym popytem, bardzo smakowały i szybko się rozeszły, znów było ich za mało. Mogliśmy obejrzeć niesamowity koncert w wykonaniu Ukraińskiego Zespołu HUCULIJA z Iwano Frankowska. Wielki kunszt muzyczny i taneczny wzbudził ogromny zachwyt wśród licznie zebranej publiczności. Nasz rodzimy Zespół DIAMOND DUO zaprezentował maleńki skrawek swojej wielkiej twórczości muzycznej.
Powiększ litery
Zmień kontrast