Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Bezzwrotne dofinansowanie w ramach II edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych

Bezzwrotne dofinansowanie w ramach II edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych
Bezzwrotne dofinansowanie w ramach II edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych
Dobre wiadomości nigdy nam się nie znudzą. Spieszymy poinformować, że Gmina Iwonicz-Zdrój, dzięki staraniom pracowników urzędu, otrzyma niebawem kolejne bezzwrotne dofinansowanie w ramach II edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych na realizację 3 ważnych zadań inwestycyjnych.
8 100 000 zł przyznano na zadanie pn. Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa budynku Domu Ludowego w Lubatowej wraz ze zmianą sposobu użytkowania poddasza,
– 627 000 zł wpłynie na remont mostu na potoku Lubatówka w m. Lubatówka,
-1 045 000 zł – na budowę drogi gminnej z włączeniem do drogi powiatowej wraz z rozbiórką i budową mostu na potoku Lubatówka w Lubatowej.
Zaznaczamy, że dokumentację na ww. zadania zaplanowano i wykonano wcześniej.
I jak tu nie kochać poniedziałków? Warto nadmienić, że obecnie dobiegają finiszu prace przy Domu Ludowym w Lubatówce, trwa też wyłanianie wykonawcy na przebudowę Domu Ludowego w Iwoniczu. Po, mamy nadzieję, szczęśliwym ukończeniu przebudowy Domu Ludowego w Lubatowej będziemy mieli komplet pięknych budynków użyteczności publicznej, które dzięki podniesionemu standardowi i zwiększonej funkcjonalności z pewnością spowodują ożywienie życia kulturalnego w ww. miejscowościach.
Ponadto podejmiemy starania o sukcesywne remonty istniejących lub budowę nowych mostów na cieku Iwoniczanka i Lubatówka. Zaczniemy od tych, które pozostają w najgorszym stanie technicznym.