Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Nauka języka polskiego jako obcego oraz kultury i geografii Polski

Fundacja im. Benjamina Franklina realizuje zadanie publiczne zmniejszające skutki kryzysu humanitarnego spowodowanego masowym napływem do Polski uchodźców z Ukrainy. “Nauka języka polskiego jako obcego oraz kultury i geografii Polski”. 
Projekt ma na celu przygotowanie uchodźców z Ukrainy do komunikatywnego posługiwania się najprostszymi zwrotami w języku polskim, do rozumienia prostych zwrotów i konwersacji w języku polskim oraz zapoznanie ich z kulturą i geografią Polski, aby lepiej mogli się zasymilować. Realizacja Projektu jest możliwa dzięki sfinansowaniu przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów w wysokości 215000,00 PLN.
Zapraszamy do rejestracji / Запрошуємо до реєстрації:
Formularz zgłoszeniowy dla dzieci/Форма заявки для дітей https://forms.gle/FMxXHdsSNgfrDnoH9
Formularz zgłoszeniowy dla osób dorosłych na zajęcia on-line/ Форма заявки для дорослих на заняття онлайн https://forms.gle/V1PyNr22m2EVz2pG8
Formularz zgłoszeniowy dla dorosłych z Bielska-Białej i okolic oraz Warszawy i okolic / Форма заявки для дорослих з Бельсько-Бяла і околиць, Варшави і околиць https://forms.gle/Ww256iEUK1uVSQa17