Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

W Iwoniczu-Zdroju odbył się XIV Kiermasz Świąteczny.

W Iwoniczu-Zdroju odbył się XIV Kiermasz Świąteczny.
W Iwoniczu-Zdroju odbył się XIV Kiermasz Świąteczny.

19 grudnia w sali widowiskowo – kinowej „Wczasowicz” w Iwoniczu-Zdroju odbył się XIV Kiermasz Świąteczny „W Oczekiwaniu na Boże Narodzenie”. Na uroczystym otwarciu Pan Witold Kocaj Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój złożył wszystkim życzenia świąteczne. Wśród przybyłych gości był również wiceburmistrz gminy Pan Jacek Rygiel oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Iwoniczu-Zdroju Pan Rajmund Boczar. Stoiska wystawców poświęcił ksiądz proboszcz Bogdan Nitka.

Jak co roku, tak również podczas tegorocznego kiermaszu  wystawcy zachwycili różnorodnością wykonanych ozdób i potraw świątecznych. Każdy miał możliwość degustacji tradycyjnego żurku, ciast, pierogów oraz innych smakołyków, które mogą znaleźć się na świątecznym stole.

W trakcie kiermaszu miała miejsce promocja książki „Którędy na K2 ?” naszej lokalnej pisarki Marty Zimy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wspaniałej atmosfery podczas tegorocznego kiermaszu, zarówno wystawcom jaki i licznie zgromadzonym uczestnikom.