Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Inauguracja roku akademickiego 2021/22 w Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie

Inauguracja roku akademickiego 2021/22 w Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie
Inauguracja roku akademickiego 2021/22 w Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie

W dniu 7 października br. miała miejsce uroczysta inauguracja roku akademickiego 2021/22 w Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie. Stałym punktem tego wydarzenia od wielu lat jest wręczanie wyróżnień najlepszym absolwentom poszczególnych kierunków.
Szczycimy się faktem, że i w tym roku w gronie najlepszych z najlepszych nie zabrakło reprezentantki naszej gminy. Pani Urszula Folcik z Lubatówki, absolwentka kierunku Towaroznawstwo, może pochwalić się nie tylko znakomitymi osiągnięciami naukowymi ale i aktywnym działaniem w Studenckim Kole Naukowym Towaroznawców oraz udziałem w licznych konferencjach kół naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym, gdzie z sukcesem promowała rodzimą uczelnię.
Oddzielne gratulacje i okolicznościowy upominek otrzymała Pani Urszula także od obecnego na uroczystości zastępcy burmistrza Gminy Iwonicz-Zdrój Pana Jacka Rygla, który nie krył podziwu i dumy z osiągnięć naszej mieszkanki. Podpisujemy się pod jego życzeniami dalszych sukcesów w sferze zawodowej i prywatnej, dziękując Pani Urszuli za piękną promocję naszej gminy.