Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Erwina Wilusz po raz kolejny Mistrzynią Polski !

Erwina Wilusz po raz kolejny Mistrzynią Polski !
Erwina Wilusz po raz kolejny Mistrzynią Polski !

9 października 2021r. w Białym Borze odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Par Nordic Walking. Po raz kolejny w tym sezonie rewelacyjnie spisała się mieszkanka Iwonicza-Zdroju, Erwina Wilusz, która startując  w parze mieszanej z Markiem Sokołowskim na dystansie ćwierć maratonu (10,6 km.) odniosła zdecydowane zwycięstwo i sięgnęła po kolejny, piąty już w tym roku, tytuł Mistrzyni Polski. Oprócz pięciu złotych medali wywalczonych w 2021r. na imprezach rangi Mistrzostw Polski, Erwina zdobyła również w obecnym sezonie Mistrzostwo  Europy na 5km. i wicemistrzostwo kraju w pół maratonie.  Erwina Wilusz i Marek Sokołowski na co dzień reprezentują barwy „VINGBERG  Polska – PTG „Sokół” Rymanów. Gratulujemy pani Erwinie wspaniałych, tegorocznych osiągnięć  i życzymy wielu kolejnych sukcesów.

„Jestem niezmiernie zaszczycona możliwością reprezentowania mojej miejscowości,  Iwonicza-Zdroju,  podczas  moich startów  na terenie całego kraju. Pragnę serdecznie podziękować  za pomoc  i wsparcie finansowe włodarzom Gminy Iwonicz-Zdrój. Dziękuję również serdecznie Markowi Sokołowskiemu za wspólną walkę w Białym Borze oraz za cały sezon 2021, w którym udało nam się odnieść  kilka bardzo cennych zwycięstw”. – Erwina Wilusz.