Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Przebudowa Placu Oczki

Przebudowa Placu Oczki
Przebudowa Placu Oczki

Jak wielu pewnie zauważyło w Iwoniczu-Zdroju prowadzone są prace, których celem jest poprawa infrastruktury służącej mieszkańcom oraz naszym gościom. Do przebudowy schodów prowadzących do Excelsioru oraz generalnego remontu Alei Jana Pawła II z towarzyszącą infrastrukturą, dokładamy dzisiaj przebudowę ciągów komunikacyjnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą przestrzeni publicznej Placu Oczki.

Właśnie w dniu dzisiejszym została podpisana umowa z firmą Drogbud Golcowa na realizację zadania. Wartość całego przedsięwzięcia to blisko 1 400 000 zł. Aby jak najmniej zakłócać prawidłowe funkcjonowanie uzdrowiska termin zakończenia prac, zgodnie z umową, wynosi tylko 130 dni. Liczymy, że wykonane przez nas inwestycje w przyszłości nie tylko uatrakcyjnią pobyt w naszym mieście, ale także spowodują zmniejszenie kosztów eksploatacji w przyszłości poprzez wymianę oświetlenia oraz części sieci wodociągowej.