Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

WITAJ WIOSNO !

WITAJ WIOSNO !
WITAJ WIOSNO !

21 MARCA – PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Mimo, że dzisiejsza pogoda za oknem nie wprawiła nas zbytnio w wiosenny nastój, nasze przedszkolaki postarały się aby w naszym przedszkolu od samego rana panowała radosna, wiosenna atmosfera. 
Dzięki pomysłowości i zaangażowaniu Rodziców dzieci przybyły do przedszkola we wspaniałych, kolorowych, iście wiosennych strojach. Były piękne suknie, kwieciste opaski, wianki i kapelusze a nawet zielone żabki.
Wszystkie grupy witały Panią Wiosnę tańcem, wierszem i piosenką. Rozmawiały nt pierwszych oznak wiosny, wykonały wiosenne zadania oraz stworzyły wiosenne kąciki przyrody gdzie prowadzą obserwacje i opisują wnioski.