Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

„Szkolenia komputerowe Twoją szansą”

„Szkolenia komputerowe Twoją szansą”
„Szkolenia komputerowe Twoją szansą”

Szanowni Państwo,

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu „Szkolenia komputerowe Twoją szansą” przez „Innovo” Innowacje w Biznesie Sp. z.o.o. pragniemy zaproponować nawiązanie współpracy, umożliwiającej poprawę sytuacji zawodowej osób w Państwa instytucji.

Projekt jest skierowany do osób powyżej 25 roku życia, które z własnej inicjatywy chcą nabyć lub poszerzyć swoje kompetencje i umiejętności w obszarze obsługi komputera.

Szkolenia będą się odbywały w 10-osobowych grupach na 3 poziomach: podstawowym, średnim oraz zaawansowanym. Ilość godzin szkolenia jest uzależniona od wybranego poziomu tj. na podstawowym – 75 h, średnim – 100 h i zaawansowanym – 150 h. Każdy poziom jest podzielony na 5 modułów tematycznych, a każdy z nich zakończony jest europejskim egzaminem ECCC, przeprowadzanym przez Ośrodek Egzaminacyjny Innovo.

Udział w szkoleniach jest zupełnie bezpłatny a realizator projektu zapewnia niezbędne materiały szkoleniowe. Istnieje również możliwość dopasowania miejsca zajęć oraz terminów i godzin spotkań do wymagań poszczególnych grup.

Szczegóły na stronie projektu: www.szkoleniakomputerowe.innovo.edu.pl

 

plakat-projektu
plakat-projektu