Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

PSR 2020 – DODATKOWE LINIE TELEFONICZNE Z MOŻLIWOŚCIĄ DOKONANIA SAMOSPISU DLA ROLNIKÓW

Szanowni Państwo,

Wojewódzkie Biuro Spisowe w Rzeszowie pragnie przypomnieć, że zgodnie art. 8a ust. 2. ustawy o powszechnym spisie rolnym użytkownik gospodarstwa rolnego, który nie może dopełnić obowiązku przeprowadzenia samospisu internetowego, w szczególności ze względu na stan zdrowia lub uzasadniony interes tego użytkownika, zgłasza ten fakt służbom statystyki publicznej, telefonując na podany do wiadomości publicznej numer infolinii spisowej, nie później niż do dnia 31 października 2020 r.

Wychodząc naprzeciw zgłaszanym problemom, ze strony gbs-ów oraz samych rolników, dotyczącym długiego oczekiwania na połączenie i spisanie się poprzez infolinię ogólnopolską, WBS w Rzeszowie uruchomił dodatkowe linie telefoniczne z możliwością dokonania samospisu dla rolników:

z powiatu: kolbuszowskiego, mieleckiego, niżańskiego, stalowowolskiego, tarnobrzeskiego i miasta Tarnobrzeg – 158229918

z powiatu: dębickiego, leżajskiego, łańcuckiego, ropczycko-sędziszowskiego, strzyżowskiego, rzeszowskiego i miasta Rzeszów – 517555998, 516535160

z powiatu: bieszczadzkiego, brzozowskiego, jasielskiego, krośnieńskiego, sanockiego, i miasta Krosna – 785840319

z powiatu: leskiego, jarosławskiego, lubaczowskiego, przemyskiego, przeworskiego i miasta Przemyśla – 785840356