Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Strażacy OSP zabezpieczyli dach na Domu Zdrojowym, który mógł zostać uszkodzony przez silne podmuchy wiatru

Strażacy OSP zabezpieczyli dach na Domu Zdrojowym, który mógł zostać uszkodzony przez silne podmuchy wiatru
Strażacy OSP zabezpieczyli dach na Domu Zdrojowym, który mógł zostać uszkodzony przez silne podmuchy wiatru

Uroki pięknej i słonecznej niedzieli nie dla wszystkich w naszej gminie były okazją do wypoczynku. Przykładem wykonywanych zadań i służby na rzecz naszej społeczności, były działania prowadzone przez wszystkie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w naszej gminie. Strażacy z Iwonicza-Zdroju zabezpieczali dach na Domu Zdrojowym, który mógł zostać uszkodzony przez silne podmuchy wiatru. Druhowie z Iwonicza udzielali pomocy w zabezpieczeniu hali magazynowej znajdującej się w tej miejscowości, a strażacy z Lubatowej i Lubatówki brali czynny udział w usuwaniu powalonego drzewa z drogi powiatowej. Wszystkim strażakom dziękujemy za bezinteresowną działalność i pomoc niesioną lokalnej społeczności. 

Prowadzone akcje przedstawia poniższa fotorelacja.