Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Ankieta – „Strategia Rozwoju Powiatu Krośnieńskiego na lata 2021 – 2027

Szanowni Państwo!

Trwają prace nad opracowaniem „Strategii Rozwoju Powiatu Krośnieńskiego na lata 2021 – 2027″.  To najważniejszy dokument wyznaczający kierunki rozwoju naszego Powiatu na kolejne lata. Jego zapisy będą miały decydujący wpływ na działania podejmowane w celu zaspokajania potrzeb lokalnych wspólnot, a w efekcie – na jakość życia mieszkańców. Dlatego niezbędne jest poznanie Państwa opinii, dotyczących codziennych, ważnych dla każdego spraw, takich jak: usługi komunalne i społeczne, polityka gospodarcza oraz turystyka i promocja.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Krośnieńskiego do włączenia się w tworzenie Strategii poprzez wypełnienie anonimowej ankiety.

Od 18 września do 4 października br. ankietę można będzie wypełnić on-line po adresem:
https://cyfrowademokracja.pl/konsultacje-spoleczne/strategia-rozwoju-powiatu-krosnienskiego-na-lata-2021-2027

W wersji papierowej ankietę będzie można pobrać w Starostwie Powiatowym w Krośnie – Kancelaria Ogólna. Wypełnione ankiety w formie papierowej można będzie składać w Starostwie Powiatowym w Krośnie – Kancelaria Ogólna do 2 października br.

Serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w badaniu!