Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Kolejne laptopy w ramach Zdalnej Szkoły+

Kolejne laptopy w ramach Zdalnej Szkoły+
Kolejne laptopy w ramach Zdalnej Szkoły+

Gmina Iwonicz-Zdrój otrzymała i zrealizowała kolejny grant w wysokości 95 000 zł w ramach projektu „Zdalna Szkoła+” na zakup sprzętu dla uczniów szkół z terenu gminy.
Projekt jest odpowiedzią na sytuację szkolnictwa, związaną z wprowadzeniem na obszarze Polski stanu epidemii, spowodowanym zakażeniami koronawirusem. Projekt, tym razem jest adresowany w szczególności do uczniów z rodzin wielodzietnych (3+).
Dzięki przyznanemu dofinansowaniu w wysokości 95 000,00 zł, do 4 szkół podstawowych w Gminie Iwonicz-Zdrój trafi sprzęt zaspokajający potrzeby 40 uczniów.
Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1. 1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach” dotycząca realizacji projektu grantowego pn.: Zdalna Szkoła+ w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.