Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Zakończenie klasy VIII

Zakończenie klasy VIII
Zakończenie klasy VIII

26 czerwca 2020 r. w szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego 2019/2020. W tym dniu swoją przygodę z naszą placówką zakończyli również uczniowie klasy VIII. Z tej okazji zorganizowano krótkie pożegnanie dla kończących swoją edukację w naszych szkolnych murach.

Najpierw zgromadzonych absolwentów pożegnali ich koledzy z klasy VII i wręczyli im drobne pamiątki. Następnie głos zabrali Dyrektor szkoły, Pan Adam Dołęgowski, oraz wychowawca klasy VIII, Pani Iwona Parylak. Podziękowali oni rodzicom absolwentów za pomoc, współpracę i życzliwość. Samym absolwentom życzyli, by z uśmiechem i wysoko podniesionym czołem pokonywali trudności, by dokonywali słusznych wyborów i dostali się do wybranych szkół, żeby spełniły się ich plany i marzenia. Potem wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa, upominki, a uczeń kończący szkołę z wyróżnieniem  nagrody książkowe, w tym również za zdobycie tytułu laureata w Ogólnopolskim Konkursie Arsenał Pamięci.

Następnie głos zabrali absolwenci oraz ich rodzice, dziękując nauczycielom i pracownikom szkoły za trud kształcenia i wychowania, za przekazywanie wartości niezbędnych w dalszym życiu, za opiekę i ciepło, jakiego doświadczyli, za starania, cierpliwość, a przede wszystkim za wyrozumiałość. Całą uroczystość zakończyły wzajemne życzenia udanych, słonecznych i gorących wakacji.