Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

KONKURSY PLASTYCZNE – SUKCESY TRZECIOKLASISTÓW!

KONKURSY PLASTYCZNE – SUKCESY TRZECIOKLASISTÓW!
KONKURSY PLASTYCZNE – SUKCESY TRZECIOKLASISTÓW!

Miło nam oznajmić, iż uczniowie z klasy III osiągnęli w ostatnim czasie wiele sukcesów artystycznych! Dzieci wykonują prace na dodatkowych zajęciach plastycznych, w których biorą udział z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem. Jeszcze przed zamknięciem szkół zdążyliśmy wziąć udział w konkursach organizowanych przez KRUS i RCKP oraz ZG ZOSP. Dotarły do nas wyniki, którymi dzielimy się z radością, gratulując wszystkim zdolnym uczniom, którzy biorąc do ręki pędzel, kredkę, ołówek, pastele, czy też nożyczki – potrafią wyczarować piękny wizualny świat!
A więc po kolei:
Maja Zima – zdobywając III miejsce w Powiatowym etapie konkursu „Zapobiegajmy pożarom”, potwierdziła sukces na eliminacjach wojewódzkich, zdobywając tam Wyróżnienie.
Julia Węgrzyn zdobyła I miejsce w Powiatowym Konkursie „Bezpiecznie na wsi – nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” organizowanym przez KRUS.
Praca Julki została też doceniona na etapie wojewódzkim w Rzeszowie – zdobyła tam Wyróżnienie.
I wreszcie KREDKI – Konkurs Plastyki Dzieci i Młodzieży Pogranicza organizowany przez RCKP. Jest to konkurs bardzo znaczący, a biorą w nim udział dzieci z Polski, Słowacji i Ukrainy. Nagrodzono 20 prac, z czego 3 nagrody przypadły uczniom z naszej szkoły.

Nagrody otrzymali:
W kategorii 7 – 9 lat – Maja Zima i Filip Szczurek
W kategorii 10 – 12 lat – Lena Parylak
https://www.rckp.krosno.pl/aktualnosc-1-892-kredki_konkurs_…
Niestety, ze względu na obecną sytuację, nie odbywają się uroczystości wręczenia nagród.
W RCKP planowana jest wystawa, na której będzie można obejrzeć nadesłane prace dzieci i młodzieży.
Następne miłe wiadomości – już jutro! 😉
Gratulujemy wszystkim wygranym i życzymy rozwijania pasji i uzdolnień!