Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Iwoniczu-Zdroju zostaje zamknięty do odwołania

Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój informuje, że stosując się do zaleceń władz centralnych, w związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19 oraz w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom mającym bezpośredni kontakt z klientami, od dnia 23 marca 2020 r. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Iwoniczu-Zdroju przy ul. Zdrojowej 122

zostaje zamknięty do odwołania.

Mieszkańców gminy prosi się o czasowe wstrzymanie dostaw odpadów komunalnych przyjmowanych dotychczas na PSZOK, w tym w szczególności odpadów zielonych i biodegradowalnych, odpadów budowlanych, opon, sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Wytworzone odpady komunalne, poza odpadami odbieranymi zgodnie z harmonogramem, należy przetrzymywać na swojej nieruchomości do czasu ponownego uruchomienia PSZOK-u.

Prosimy o wyrozumiałość dla służb komunalnych, które w trosce o zdrowie swoich pracowników mogą wprowadzić czasowe ograniczenia w świadczeniu usług.

 

                                                                                    Burmistrz Gminy

                                                                                        Witold Kocaj