Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Ograniczony ruch w Urzędzie Gminy

Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie interesantów oraz pracowników Urzędu Gminy w Iwoniczu-Zdroju osoby z widocznymi objawami chorobowymi (m. in. kaszel, katar, kichanie) nie będą obsługiwane do odwołania. Osoby zdrowe podczas osobistego załatwiania spraw w urzędzie prosimy o zachowanie odpowiedniego dystansu od innych oczekujących.

W związku ze wzrostem zagrożenia zachorowań na choroby wirusowe i grypopodobne, w tym także możliwość rozprzestrzeniania się koronawirusa apelujemy, w miarę możliwości, o ograniczenie do minimum załatwiania spraw administracyjnych osobiście w Urzędzie Gminy. Prosimy o załatwianie ich w formie elektronicznej lub telefonicznie. Prosimy także o zachowanie podstawowych zasad postępowania wskazanych przez Sanepid, w tym między innymi o unikanie gromadzenia się w dużych skupiskach ludzkich.