Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

10-lecie Muzycznego Przedszkola w Iwoniczu

Już 10 lat minęło od czasu, kiedy pierwsze, ciekawe świata przedszkolaki zawitały do Muzycznego Przedszkola w Iwoniczu. W ciągu dekady przedszkole wychowało sporą grupę absolwentów. 28 lutego br., z inicjatywy Dyrekcji, nauczycieli, a także rodziców i dzieci odbyły się uroczyste obchody 10-lecia działalności placówki. Wydarzenie rozpoczęło się od uroczystej mszy św. w kościele parafialnym w Iwoniczu, po której nastąpiło zwiedzanie przedszkola,
a później oficjalne powitanie gości połączone z przemówieniami okolicznościowymi. Uznanie dla dotychczasowej pracy przedszkola wyraził burmistrz gminy, który serdecznie pogratulował Dyrekcji i nauczycielom placówki dotychczasowych osiągnięć oraz życzył dalszych sukcesów dydaktyczno-wychowawczych. Przekazał również okolicznościowy grawerton oraz bukiet kwiatów. Nie umniejszając pozostałym uczestnikom wydarzenia, najradośniejszym i najbardziej rozczulającym momentem imprezy był występ artystyczny w wykonaniu przedszkolaków. Niesamowity! Całej Załodze przedszkola życzymy kolejnych, równie udanych, dziesięcioleci, a dzieciom uczęszczającym do placówki samych radosnych i dobrze wykorzystanych chwil w ścianach Muzycznego Przedszkola.