Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

„Tamtej nocy w Betlejem…”

„Tamtej nocy w Betlejem…”
„Tamtej nocy w Betlejem…”

5 stycznia w sali Domu Ludowego uczniowie naszej szkoły wystawili jasełka dla społeczności Lubatówki oraz przybyłych gości. Swoją obecnością zaszczycili nas: burmistrz Gminy Iwonicz – Zdrój – Pan Witold Kocaj, zastępca burmistrza – Pan Jacek Rygiel, ksiądz proboszcz Janusz Korzępa, sołtys Lubatówki – Pan Krzysztof Zima. Wypełniona widzami sala nie speszyła młodych aktorów, potrafili oni opanować stres i świetnie odegrali swoje role. Przedstawienie bardzo się podobało, o czym świadczyły reakcje w trakcie spektaklu, a także gromkie brawa i pochwały po jego zakończeniu. Cieszymy się, że trochę uwspółcześniona wersja tego, co zdarzyło się „tamtej nocy w Betlejem…” przypadła widzom do gustu.

Gratulujemy udanego występu! Dziękujemy Radzie Rodziców za słodki poczęstunek, a wszystkim widzom za hojne datki, które zostaną przekazane na nagrodę dla wszystkich biorących udział w jasełkach.