Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Występy naszych uczniów…

Występy naszych uczniów…
Występy naszych uczniów…

W naszej szkole odbył się apel, na którym zaprezentowali się uczniowie w scenkach i  inscenizacjach, przygotowanych na listopadowy Gminny Konkurs Inscenizacji. Było wesoło, gdyż teksty niosły dużą dawkę humoru, a aktorzy odtwarzający swoje role dawali z siebie wszystko, aby zagrać jak na prawdziwej scenie. Po występach nadeszła bardzo miła i wyczekiwana chwila, ponieważ liczna grupa uczniów otrzymała nagrody za sukcesy odniesione w ostatnim czasie. Nagrodzone zostały występy sceniczne, konkursy zorganizowane w bibliotece oraz na świetlicy.

Wszystkim, którzy podejmują trud dodatkowej pracy i rozwijają się na wielu płaszczyznach, serdecznie gratulujemy i … tak trzymać!