Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

MIKOŁAJKOWY PIKNIK NAUKOWY

MIKOŁAJKOWY PIKNIK NAUKOWY
MIKOŁAJKOWY PIKNIK NAUKOWY

6 grudnia w naszej szkole odwiedził nas Święty Mikołaj. Myśleliśmy, że rozdał już wszystkie prezenty, a tu taka niespodzianka! Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce zaprosiło uczniów klas I, II i III oraz zerówkę na Mikołajkowy Piknik Naukowy. Była to dla nas niecodzienna impreza, która dostarczyła najmłodszym ogromnej radości. Tańce, piosenki, konkursy i żywiołowe zabawy, prowadzone przez niezwykle sympatyczne bajkowe postacie: Elfa i Śnieżynkę, rozruszały wszystkie ręce, nogi, głowy… W zabawach pomagali i towarzyszyli uczniowie z Zespołu Szkół Naftowo – Gazowniczych w Krośnie. Po wytężonej zabawie dzieci mogły się wyciszyć i podziwiać w planetarium spektakl, który odbywa się we wszechświecie. Zobaczyły rozgwieżdżone niebo, planety, Księżyc, Słońce, Znaki Zodiaku, Drogę Mleczną, lot rakietą w kosmos oraz wiele zjawisk i uwarunkowań zachodzących w tej odległej przestrzeni. Pasjonujące były filmiki, które dostarczyły uczniom i przedszkolakom ogromnych wrażeń. Kolejnym punktem była wizyta Świętego Mikołaja, który wręczył wszystkim dzieciom upominki. W końcu nadszedł czas na poczęstunek, a potem już powrót do szkoły.

Było wspaniale!!! Serdecznie dziękujemy Muzeum Przemysłu Naftowego za zaproszenie nas na tę imprezę. Dziękujemy organizatorom Mikołajkowego Pikniku Naukowego, jego sponsorom oraz prowadzącym. Dziękujemy też Radzie Rodziców, która zorganizowała i sfinansowała wyjazd autokarem.