Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

10 lecie zespołu IVOSTARSBAND

10 lecie zespołu IVOSTARSBAND
10 lecie zespołu IVOSTARSBAND

W dniu 23 listopada w sali kina „Wczasowicz „ odbył się uroczysty koncert zespołu Ivo Stars Band, który obchodził jubileusz 10 -lecia swojej działalności . Licznie zgromadzeni, zaproszeni goście , gromkimi brawami nagrodzili wspaniały koncert.

Jubilaci przyjęli wiele gratulacji i życzeń m.in. List gratulacyjny od Burmistrza Gminy, który odczytał Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Rajmund Boczar, następnie członkom zespołu zostały wręczone statuetki, kwiaty i pamiątkowy album. A oto krótka historia zespołu

Ivo Stars Band jest formacją muzyczną powstałą w październiku 2009 roku pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury w Iwoniczu-Zdroju.

Pomysłodawcy projektu to mieszkańcy tejże miejscowości – Iwona i Marek Rajchel, od wielu lat działający na niwie muzycznej. Taka inicjatywa została podjęta ze względu na potencjał twórczości w formie zasobu kilkudziesięciu utworów z muzyką i tekstami autorstwa Marka Rajchla. Wybrane utwory zostały zaaranżowane dla 14-osobowego zespołu muzycznego, w skład którego weszły osoby zamieszkujące naszą gminę bądź w jakikolwiek sposób z nią związane. Do programu koncertowego zostały włączone także standardy polskiej i światowej muzyki popularnej, jaka stała się inspiracją twórczości autorskiej.

Podstawowym celem działalności zespołu Ivo Stars Band jest promocja iwonickiego Zdroju oraz gminy Iwonicz-Zdrój poprzez prezentację własnej muzyki podczas koncertów, konkursów i festiwali.