Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dzień 30 października był wyjątkowym dniem dla naszych milusińskich, którzy w tym roku po raz pierwszy przekroczyli próg przedszkola. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości brali udział rodzice, ciocie, dziadkowie oraz pani dyrektor. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem gości i częścią artystyczną, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ze śpiewem i taniec. Po części artystycznej dzieci obiecały: przychodzić każdego dnia do przedszkola z uśmiechem, nie krzyczeć, zgodnie bawić się z kolegami, w razie potrzeby poprosić, zapytać i przeprosić, chętnie pomagać kolegom, być przedszkolakiem na medal. Następnie pani dyrektor Lidia Kuliga dokonała uroczystego pasowania, poprzez symboliczne położenie ołówka na ramieniu każdego dziecka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom pasowania oraz maskotkę.

Serdeczne podziękowania składamy uczniom i pracownikom Zespołu Szkół OSiW OHP w Iwoniczu, którzy dla dzieci i rodziców przygotowali zdrowy, kolorowy i smaczny poczęstunek.