Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Gminny Konkurs o Puchar Dyrektora WORD w Krośnie rozstrzygnięty

Gminny Konkurs o Puchar Dyrektora WORD w Krośnie rozstrzygnięty
Gminny Konkurs o Puchar Dyrektora WORD w Krośnie rozstrzygnięty

W poniedziałek 30 września 2019 r. w Szkole Podstawowej im. ks. Antoniego Podgórskiego w Iwoniczu odbyły się eliminacje gminne Konkursu o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie.
W konkursowych zmaganiach wzięło udział 6 trzyosobowych drużyn w 2 kategoriach wiekowych: klasy VII-VIII i klasy IV-VI. Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Zawodnicy rozwiązywali test wiedzy z zakresu BRD oraz prezentowali zadania praktyczne polegające na przejeździe przez miasteczko ruchu drogowego z elementami toru przeszkód.
W obydwu kategoriach wiekowych najlepsi okazali się uczniowie naszej szkoły, którzy byli bezkonkurencyjni zarówno w testach jak i przejeździe rowerowym. Obie drużyny będą reprezentować Gminę Iwonicz- Zdrój w finale Konkursu WORD w Krośnie.

Wyniki konkursu:

W kategorii klas IV-VI:
1. Konrad Cząstka (SP Iwonicz)
2. Patryk Kenar (SP Iwonicz)
3. Bartosz Kielar (SP Iwonicz)
4. Wiktor Stanisz (SP Lubatowa)
W kategorii klas VII-VIII:
1. Gabriel Rajchel (SP Iwonicz)
2. Bartosz Bolanowski (SP Iwonicz)
3. Szymon Kandefer (SP Iwonicz)
4. Julian Sokół (SP Lubatowa)

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Burmistrza Gminy Iwonicz –Zdrój i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie.