Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Finał Konkursu o Puchar Dyrektora WORD w Krośnie

Finał Konkursu o Puchar Dyrektora WORD w Krośnie
Finał Konkursu o Puchar Dyrektora WORD w Krośnie

16.10.2019 r. odbył się Finał Konkursu o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie. W zawodach w dwóch kategoriach wiekowych wzięło udział osiem trzyosobowych drużyn – zwycięzców eliminacji gminnych. Każdy uczeń musiał wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego rozwiązując test jednokrotnego (klasy IV-VI) lub wielokrotnego (klasy (VII-VIII) wyboru oraz umiejętnością przejazdu przez wyznaczoną trasę w miasteczku ruchu drogowego z elementami toru przeszkód.

Naszą szkołę i Gminę Iwonicz-Zdrój reprezentowali: w kategorii klas IV-VI Patryk Kenar, Konrad Cząstka i Paweł Penar – klasa 6a, w kategorii klas VII-VIII Szymon Kandefer, Bartosz Bolanowski i Gabriel Rajchel – klasa 7a. Obie drużyny w swych kategoriach zdobyły II miejsca. Indywidualnie najwyżej sklasyfikowani zostali: na 3 miejscu Gabriel Rajchel i na 4 miejscu Paweł Penar.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez WORD w Krośnie.
Serdecznie gratulujemy.

Opiekunowie: Jolanta Kielar i Leszek Krukar