Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole
Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

11 października 2019 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie szkoły podstawowej pod kierunkiem p. Agnieszki Stanisz przygotowali humorystyczne scenki z życia szkoły. Podkreślili oni swoją  wdzięczność za codzienny trud nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Oprawę muzyczną stanowiła piosenka „14 października”. Odpowiedni klimat stworzyła scenografia, która powstała dzięki pomocy p. Anny Deryniowskiej.

Następnie głos zabrał  Pan Dyrektor Adam Dołęgowski, który  podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.